Winda dla GDDKiA
Zakończyła się budowa dźwigu osobowego naszego projektu przy siedzibie Generalnej Dyrekcji dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, ul. Subisława 5. Budynek składa się z części biurowej oraz laboratoryjnej. Windę przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych.  
Dzięki rozwiązaniu z kabiną przelotową osoby niepełnosprawne wsiadają do windy bezpośrednio z poziomu chodnika. Lokalizacja przy północnej ścianie, w sąsiedztwie głównego wejścia zapewnia optymalną obsługę jak największej części budynku, bez ograniczania dostępu światła dziennego do pomieszczeń pracy. Całość rozwiązania dostosowano do wymagań dostawcy urządzenia dźwigowego, zapisów planu miejscowego oraz obowiązujących przepisów (dyrektywa dźwigowa 2014/33/UE oraz EN 81-20 i EN 81-50). Dobudowa została zaprojektowana jako lekka, przeszklona forma. Ingerencję w istniejący budynek ograniczono do koniecznego minimum: wybicie otworów wejściowych do klatki. Konstrukcję szybu windy stanowi szkielet stalowy z profili zamkniętych, na którym wsparta jest winda wraz z mechanizmem jezdnym. Podszybie w postaci ścian żelbetowych monolitycznych opartych na płycie fundamentowej. 04/2018
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ER STUDIO Robert Ereciński Architekt z siedzibą przy ul. Starowiejskiej 22/1 w Gdyni, 81-356, e-mail: erstudio@erstudio.pl, tel. 501797111.
Przepisz tekst z obrazka.   
WYŚLIJ > 
KONTAKT

e-mail: erstudio@erstudio.pl

M:+48 501 797 111

ADRES

ER_STUDIO  
Robert Ereciński ARCHITEKT 
ul. Starowiejska 22/1  
81-356 Gdynia
POLAND 


© ER_studio Robert Ereciński