Dom Wypoczynkowy "Jaśminowa"
Projekt budynku zamieszkania zbiorowego - domu wypoczynkowego w Chłapowie, gm. Władysławowo.  
Budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Zaprojektowano w nim 20 samodzielnych 2-osobowych pokoi gościnnych, wyposażonych w łazienki i aneksy kuchenne. Każdy pokój posiada balkon lub taras. Przy głównym wejściu przewidziano recepcję z zamykanym zapleczem. Podziemna hala garażowa mieści 17 samochodów oraz pomieszczenia magazynowe i socjalne dla pracowników. Na terenie przewidziano miesca postojowe dla trzech pojazdów. 
Lokalizacja na naturalnym wzniesieniu gwarantuje widok na morze dla pokoi na wschodniej elewacji. 
Projekt wykorzystuje maksimum możliwość jakie daje obowiązujący plan miejscowy w połączeniu z wymagającym ukształtowaniem terenu. Prosty układ konstrukcyjny oraz optymalizacja pod względem wymagań pożarowych dają efekt w postaci niskich kosztów realizacji.


  
Powierzchnia pomieszczeń 958 m2, 
kubatura brutto 4403 m3, 
powierzchnia działki 2198 m2, 
powierzchnia zabudowy 329,5 m2. 


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ER STUDIO Robert Ereciński Architekt z siedzibą przy ul. Starowiejskiej 22/1 w Gdyni, 81-356, e-mail: erstudio@erstudio.pl, tel. 501797111.
Przepisz tekst z obrazka.   
WYŚLIJ > 
KONTAKT

e-mail: erstudio@erstudio.pl

M:+48 501 797 111

ADRES

ER_STUDIO  
Robert Ereciński ARCHITEKT 
ul. Starowiejska 22/1  
81-356 Gdynia
POLAND 


© ER_studio Robert Ereciński