Dom Trójkąt
Projekt domu jednorodzinnego w Chłapowie, gm. Władysławowo.  
  
Maksymalnie wykorzystano możliwości jakie dają przepisy, w tym planu miejscowego oraz trójkątna działka o znacznej różnicy wysokości terenu (6m) i północno-zachodniej ekspozycji.  
W przyziemiu częściowo zagłębionym w terenie znajduje się część wejściowa, garaż, gabinet do pracy, pomieszczenia gospodarcze i techniczne oraz sauna, 
Pierwsze piętro to jednoprzestrzenna otwarta przestrzeń salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Pomieszczenia otwarte są na południowy i zachodni taras. Jadalni z otwartą kuchnią posiadają widok na morze.  
Drugie piętro to poddasze z częścią sypialną. Znajduje się tu sześć sypialni łącznie dla ośmiu osób, trzy dwuosobowe i dwie jednoosobowe. Główna sypialnia posiada własną łazienkę, garderobę oraz taras z widokiem na morze.  
Całość komunikują centralnie zlokalizowane schody. 
Idea dynamicznej, nowoczesnej formy wynika bezpośrednio z zastanego układu działki. Umiejętne wpisanie domu w plan trójkąta było wyzwaniem, które postawiliśmy sobie w tym projekcie. 
  
powierzchnia działki: 881 m2 
powierzchnia użytkowa: 339,5 m2

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ER STUDIO Robert Ereciński Architekt z siedzibą przy ul. Starowiejskiej 22/1 w Gdyni, 81-356, e-mail: erstudio@erstudio.pl, tel. 501797111.
Przepisz tekst z obrazka.   
WYŚLIJ > 
KONTAKT

e-mail: erstudio@erstudio.pl

M:+48 501 797 111

ADRES

ER_STUDIO  
Robert Ereciński ARCHITEKT 
ul. Starowiejska 22/1  
81-356 Gdynia
POLAND 


© ER_studio Robert Ereciński